درباره بازرگانی ژیوار

ما کی هستیم؟ درباره ژیوار بیشتر بدانید...

بازرگانی آجر ژیوار

بازرگانی ژیوار با استفاده از تکنولوژی روز اقدام به عرضه و فروش انواع آجر نسوز با کیفیت تضمینی نموده و با در اختیار داشتن پرسنل قوی و تیم فروش به روز توانسته است محصولات خود را در بازارهای داخلی عرضه نماید.

 داشتن تنوع بالا و عرضه محصولات با کیفیت و تحویل سفارشات در سریعترین زمان ممکن باعث افزایش مشتریان دائمی این مرکز شده است. بازرگانی ژیوار، با تولید آجرهای نسوز باکیفیت برای شما مشتریان عزیز در تلاش است رضایت و اطمینان خاطر شما عزیزان را به ارمغان آورد.

عملکرد ما از نگاه مشتریان
بخش مشاوره و فروش
پاسخگویی و مشاوره تخصصی 93%
بخش تأمین محصول
تنوع در سایز، رنگ و مدل محصولات 84%
بخش تولید آجر
دقت در کیفیت رنگ و ابعاد آجر 95%
بخش ارسال بار
سرعت بسته‌بندی و حمل بار 90%
بازرگانی آجر ژیوار
از تابستان 1394 در این مسیر هستیم...

شما هم علاقه‌مند هستید که انواع آجر مورد نیاز خود را به آسانی و کم هزینه انتخاب و با اطمینان از کیفیت ساخت خرید کنید؟
آیا شما هم تمایل دارید که انواع آجر مورد نیاز خود را آسان و به کمترین هزینه انتخاب نمایید و با تضمین از کیفیت ساخت خریدی مطمئن و مناسب را تجربه نمایید…؟

نیاز شما، ماموریت ما...

ما این افتخار را داریم با بهره مندی از یک مجموعه متخصص، مشاور شما مشتریان گرامی در راستای انتخاب هر نوع آجر نسوز باشیم. مشاوره فنی ما بر اساس دانش تخصصی و تجربه کاری، بدون هیچ هزینه‌ای در اختیار همه مشتریانی که خواستار دریافت مشاوره انتخاب محصول باشند، قرار می‌گیرد.

محصولات با کیفیت ایرانی

با اطمینان میگوییم؛ شرکت ژیوار همان جایی است که، مشتریان میتوانند انواع آجر مورد نیازشان را به صورت هوشمندانه و دقیق بدون هرگونه نگرانی از نظر کیفیت انتخاب و تامین نمایند.
بازرگانی ژیوار، با تولید آجرهای نسوز باکیفیت برای شما مشتریان عزیز در تلاش است رضایت و اطمینان خاطر شما عزیزان را به ارمغان آورد.

با وجود کارخانه‌های دارای استانداردهای ملی و جهانی می‌توانیم هر نوع آجر نسوز و یا صنایع وابسته آن را تولید کنیم از انواع آجرهای نسوز شومینه، انواع آجرهای نسوز نما، انواع آجرهای صنعتی، آجرهای قزاقی، خاک و انواع دیگر محصولات وابسته به این صنف در حجم و مدل‌های متنوع قابل تولید و سفارش است.

صادرات با ژیوار

شرکت تولیدی بازرگانی ما در زمینه صادرات آجر نسوز، آجر نما آمادگی کامل را دارد. اگر در راستای صادرات هر یک از محصولات قابل ارائه ما نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید، میتوانید مراحل حمل و نقل – اظهار و تشریفات گمرک – بارگیری و حمل در کشور مقصد و تخلیه بار را با مشاوران فروش شرکت در میان بگذارید.

تولیدکنندگان، کارگاه‌ها و کارخانه‌ها

همکاران ما را بشناسید

کشورهایی که به آنها آجر صادر کرده‌ایم...

مهمترین مقاصد صادراتی ما