آجر نسوز نما داخلی، یکی از انواع مصالح ساختمانی برای طراحی و دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی ساختمانها است که توسط سرآمدترین شرکتها و با استفاده از بهترین و باکیفیت ترین دستگاهها و با بکارگیری افراد مجرب و متخصص در زمینه تولید آجر، تولید شده و با استقبال فراوان مردم روبه رو گردیده است. به همین دلیل، این محصول در برآورده ساختن نیازهای متقاضیان در زمینه صنعت ساختمان سازی، بسیار پرکاربرد بوده است.

پخش آجر نسوز نما داخلی

معرفی انواع آجر های نسوز در بازار

معرفی انواع آجر های نسوز در بازار

در حال حاضر، آجر نسوز به دلیل مشخصه ها و ویژگیهای برجسته ای که دارد، کاربرد بسیار زیادی در صنعت ساختمان سازی داشته و علاوه بر آن، باعث جلوه محوطه داخل ساختمان و نیز نمای خارجی آن میشود. یکی از بارزه های جالب این محصول، نگه داشتن گرما و فرستادن تدریجی آن به محیط بیرون میباشد، که همین عامل باعث خنک نگه داشتن داخل ساختمان در فصول گرم و گرم نگه داشتن آن در ماههای سرد زمستان میباشد.

آجرهای نسوز در بازار انواع مختلفی داشته و همین عامل باعث باز نگه داشتن دست مشتری برای تهیه این محصول بر حسب ذوق و سلیقه فردی میشود. انواع این محصول عبارتند از: آجر شاموتی و آجر نسوز انگلیسی

آجر شاموتی، آجری است که از ترکیب مواد پخته شده و خام مواد تهیه میشود و به همین دلیل تحت عنوان “آجر شاموتی”، در بازار شناخته شده است. از اصلی ترین مواد بکار برده شده در تولید این محصول، خاک رس و خاک نسوز است. این آجر مقاومت بالایی در برابر تغییرات دمای محیطی از خود نشان داده و در اندازه ها و رنگهای کاملا متنوعی تولید میشود که در مواردی از جمله: نمای داخلی شومینه، انواع کوره های ذوب فلزات و همچنین ویوی خارجی ساختمانها بکار میرود. این آجر، در بازار اصول به رنگ زرد کهربایی دیده میشود.

آجر انگلیسی: محصولی است نشات گرفته از انگلستان چراکه مواد اولیه آن در این کشور یافت میشود. این آجر، از جنس خاک با اکسید آهن بسیار بالا میباشد که در صنعت ساختمان سازی بسیار پرکاربرد است.

پر فروش ترین انواع آجرهای نسوز

پر فروش ترین انواع آجرهای نسوز

امروزه، آجر نسوز جایگاه خاصی در صنایع مختلف داشته و به دلیل مشخصه های ویژه ای از جمله: تغییر رنگ ندادن در برابر نور شدید آفتاب، حفظ ظاهر ساختمان و ماندگاری طولانی مدت، مقاوم بودن در برابر بارانهای سیل آسا و شوره نزدن، داشتن خاصیت عایق صوتی و حرارتی، نصب راحت و آسان و از همه مهمتر مقرون به صرفه بودن به جای آجرهای معمولی مورد استفاده قرار گرفته و از محبوبیت خاصی میان عموم برخوردار است.

همانطور که گفتیم، این محصول دارای انواع مختلفی است که آجر نسوز شاموتی، یکی از پرفروش ترین و کارامدترین انواع آجرنماها است که رضایت خاطر شهروندان را به دلیل تنوع های زیاد در رنگ بندی و طرح و نیز قیمت مناسبی که دارد، جلب کرده است. این محصول، از مقاومت بالایی در برابر گرما برخوردار بوده و با تغییرات محیطی کاملا سازگار است.

لازم به تذکر است که از پرفروش ترین آجر نسوز برای صنایع مختلف ساختمانی، نوع آجر نسوز همراه با خاک نسوز قرمز است که دارای سایز بندیهای متفاوتی در بازار بوده و از بازار پررونقی برخوردار است.

تولیدکنندگان آجر نسوز نما داخلی

تولیدکنندگان آجر نسوز نما داخلی

امروزه، تولیدکنندگان آجر نسوز نما داخلی، این محصول را به دلیل کاربرد زیادی که دارد، به صورت عمده تولید و با قیمتی مناسب عرضه بازار میکنند. این آجر، به دلیل اینکه به سهولت و بدون نیاز به ابزار خاص تولید شده و در برابر ضربات محکم ، اتش سوزی وشرایط خاص اقلیمی مقاوم میباشد، زبانزد و شهره خاص و عام شده است.

در حال حاضر با تاسیس کارخانه های مختلف تولید انواع آجر در سراسر نقاط کشور، اجر نما نسوز به عنوان یکی از برجسته ترین مصالح ساختمانی شناخته شده است. آجر نما نسوز به رنگهای مختلف: زرد، کهربایی، قرمز، گلبهی، مشکی در بازار یافت شده که مطابق میل و سلیقه و با توجه به نوع کاربردی که دارد با قیمتی مناسب تهیه می شود. با توجه به سرشماریهای اخیر، بیش از 50 درصد ساختمانهای موجود در سطح شهرها و استانهای مختلف، از این محصول ساخته شده اند.

لازم به یاد اوری است که انواع این محصول در رنگهای متنوع با شرایط عالی و به شکل عمده از طریق سایتهای اینترنتی نیز قابل فروش هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *