قیمت آجر نما شیل در بازار اقصی نقاط کشور متفاوت می باشد. هر ساله قیمت تمامی این محصول ها توسط اداره بازرگانی تعیین شده و به مراکز فروش و فروشگاه های سرتاسر کشور عنوان می کنند. با این تفاسیر تفاوت فاحشی در قیمت این نمونه در برخی از نقاط می بینیم.

قیمت این نوع از آجرها بسته به نوع آن و مارک تولید کننده آن متفاوت است. مراجع زیادی هم هستند که این کالا را همچنان با قیمت ثابتی به مشتریان خود عرضه می کنند. این امر سبب شده است تا کسانی که بودجه کمتری دارند، بتوانند به راحتی به آن دست یابند.

قیمت آجر نما شیل در بازار اقصی نقاط کشور

خرید آجر نما شیل اصفهان با قیمت مناسب

خرید آجر نما شیل اصفهان با قیمت مناسبآجر نما شیل یکی از بهترین و با کیفیت ترین آجر هایی است که در بسیاری از مرکز های فروش در سراسر کشور با کیفیت های مختلف به فروش می رسد. برای خرید بهترین آجر نما شیل اصفهان می توان به نمایندگی های بیشماری در شهر هخای مختلف کشور مراجعه کرد.

برخی از عمده فروشی ها در کشورمان هم این نمونه را با قیمتی مناسب به خریدار های خود عرضه می کنند. با توجه به این که خرید این کالا در بازار داخلی و خارجی بیشتر شده است فروشگاه های آنلاین زیادی نیز به وجود آمده اند که انواع این محصولات را با قیمت های متنوع می فروشند. این امر سبب شده است تا تمامی افراد بتوانند این نمونه را به راحتی تهیه کنند.

ویژگی ها و تفاوت های آجر های شیل و نسوز

ویژگی ها و تفاوت های آجر های شیل و نسوزخاک شیل چیست؟ این سوالی است که ممکن است برای افراد زیادی پیش بیاید. این خاک نوعی سنگ ریز دانه رسوبی است که ازترکیب خاک رس و کانی های مختلفی مانند: کوارتز و کلسیت به وجود آمده است. این آجر های شیل و نسوز دارای ویژگی های خاص خود هستند که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

۱- این کالا طول عمر بالایی دارد و تغییر رنگ نمی دهد.

۲- مانع از نفوذ دوده ها و گردو غبار به داخل می شود.

۳- به دلیل ظاهری زیبا به ساختمان جلوه ی فوق العاده ای می بخشد.

۴- به هیچ عنوان در فصل های سرد سال شوره نمی زند و باران های اسیدی هم بر روی آن تاثیری ندارند.

۵- در برابر یخ زدگی مقاومت بالایی دارد.

۶- در برابر فشار و ضربات فیزیکی مقاومت بسیار بالایی دارد.

کارخانه های تولید آجر شیل در ایران

کارخانه های تولید آجر شیل در ایرانکارخانه های تولیدی آجر شیل در ایران بسیار زیاد است. تولید کنندگان ایرانی انواع این نمونه ها را با درجه کیفی گوناگونی تولید کرده و با قیمت های متنوع به سراسر کشور توزیع می کنند.

آجر نما تبریز یکی از برند های معتبری است که این محصولات را در ابعاد مختلف و با رنگ های متنوعی تولید می کند. این شرکت کالا های خود را به صورت عمده با کمترین قیمت به بازار های داخل و خارج از کشور پخش می کند. این امر موجب شده تا همگان بتوانند از این نمونه به راحتی استفاده کنند. چند سالی می شود که  آجر نما رسی توسط مارک های با اعتبار ایرانی در طرح های گوناگون تولید می گردد.

آخرین قیمت آجر های ساختمانی در بازار

آخرین قیمت آجر های ساختمانی در بازارقیمت آجر های ساختمانی بسته به نوع خاک استفاده شده، درجه کیفی، کارکرد، برند تولیدی و سایر فاکتور هایی که در قیمت گذاری آن موثر است، متفاوت می باشد. به عنوان مثال می تون گفت که قیمت آجر نسوز با سایر آجر های تولید شده تفاوت زیادی دارد.

آخرین قیمت این کالا ها در بازار کشور به دلیل وجود تورم و شرایط بد اقتصادی که در جامعه حاکم شده است دچار نوسان شدیدی شده است و نمی توان قیمت ثابتی را عنوان کرد. در بعضی از شهر ها هم این نمونه با قیمت های کمی خرید و فروش می شود. زیرا در این شهر ها رقابت میان فروشندگان بسیار بالا است و هر کدام از آن ها سعی می کنند تا اجناس خود را بیشتر بفروشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *