آجر نوعی خشت محسوب می شود که مواد به کار رفته در خشت نیز گل و کاه است و در تعریفی دیگر آجر به خشت هایی گفته می شود که احکام یا قوانین حکومتی بر روی آن نوشته می شود. و به عنوان یکی از مصالح ساختمانی، از دیر باز مورد استفاده قرار می گرفته است. مصرف آجر در ایران سابقه باستانی دارد. از بناهای تاریخی و مشهوری که با آجر ساخته شده می توان به طاق کسری،آتشکده های ساسانیان، مسجد جامع اصفهان و دیگر بناهای قدیمی اشاره کرد. ایرانیان به علت دوام زیاد و ارزان بودن این محصول و همچنین سرعت بخشیدن در ساخت بنا از آن استفاده می کردند. آجرنما رسی یکی از بهترین و قدیمی ترین محصولات ساختمانی به شمار می رود که در رنگ های مختلف تولید می شود. صادرات آجرنما رسی درجه یک، توسط کارخانه های مختلف در ایران به سایر کشورها صورت می پذیرد.

شرکت های فعال در زمینه صادرات آجرنما رسی درجه یک

صادرات انواع آجر نما ایرانی به کشور های همسایه

صادرات انواع آجر نما ایرانی به کشور های همسایهدر اکثر شهر های ایران انواع آجرنما رسی، با کیفیت خوب، تولید می شود. کارخانه های زیادی در کشور، انواع آجر نما رسی را، با کیفیت عالی و کاربرد های گوناگون تولید می کنند که از میان این کارخانه ها می توان به شرکت آجر اصفهان اشاره کرد که انواع آجر را با کیفیت و قیمت مناسب تولید کرده و به مشتری عرضه می نماید. چون بهترین و با کیفیت ترین خاک رس مربوط به این نقطه از کشور می باشد و آجر رسی در این شهر دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. کارخانه های تولید کننده علاوه بر تأمین نیاز داخل کشور انواع آجر رسی را به کشور های همسایه مانند: اربیل عراق، گرجستان و ترکیه صادر می کنند.

تولید آجر نمای رسی با کیفیت و ارزان در ایران

تولید آجر نمای رسی با کیفیت و ارزان در ایرانیکی از انواع آجرنما برای استفاده در ساختمان ،آجرنما رسی می باشد. که امروزه استفاده زیادی در ساختمان سازی دارد. کارخانه های بسیاری در کشور، این نوع محصول را در انواع و کاربرد های مختلف تولید می کنند که توسط نمایندگی شرکت ها و مراکز فروش در اکثر شهر ها با کیفیت مناسب و قیمت ارزان به فروش می رسد. طبقه بندی آجر به روش های مختلفی مانند: رنگ و ابعاد و جنس و غیره انجام می شود. علاوه بر تولید آجر نما رسی، انواع دیگر آجر هم، در کارخانه های کشور، با کیفیت عالی تولید می شود که آجر فرشی یکی از آنهاست که قیمت آجر فرشی هم با توجه به کیفیت آن تعیین می شود و توسط مراکز فروش شرکت، به خریدار عرضه می شود. 

تفاوت قیمت و کیفیت انواع آجر های صادراتی

تفاوت قیمت و کیفیت انواع آجر های صادراتیشرکت های زیادی در تولید انواع آجر در ایران با هم رقابت می کنند و محصولات خود را در بازار داخلی و خارجی با کیفیت مناسب و قیمت های متفاوت به فروش می رسانند. که در این میان با توجه به نوع آجر و کاربرد آن قیمت ها مختلف می باشد و هر چه کیفیت مواد اولیه به کار رفته بهتر باشد، قیمت محصول هم بالاتر می باشد. کارخانه های معروف با برند های شناخته شده در بازار های بین المللی، انواع آجر، از جمله آجر نما نسوز، رسی ،سنتی، سفالی ، آجر نما شیل و غیره را با بهترین کیفیت به کشورهای جهان صادر می نمایند.

خرید بهترین برند های آجر نمای رسی برای صادرات

خرید بهترین برند های آجر نمای رسی برای صادراتشرکت های زیادی با برند های معروف در کشور، انواع آجر نمای رسی را در داخل و خارج از ایران عرضه می نمایند. در بسیاری از شهر های ایران این شرکت ها، به فعالیت مشغول هستند که انواع آجر را برای کاربرد های مختلف در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان تولید می کنند. برای خرید باید به کیفیت محصول توجه زیادی نمود. امروزه خرید اینترنتی هم رونق زیادی دارد و از مزیت های این نوع خرید، صرفه جویی در وقت و هزینه و تحویل کالا در محل می باشد و همچنین می توان از انواع آجرنما و آخرین قیمت ها مطلع شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *