بزرگترین شرکت پخش عمده انواع آجر نسوز در ایران
بزرگترین شرکت پخش عمده انواع آجر نسوز در ایران

بزرگترین شرکت پخش عمده انواع آجر نسوز در ایران توسط این مجموعه بزرگ راه اندازی شد تا مشتریان به سهولت بتوانند انواع محصولات مورد نیاز خود را تهیه نمایند.

با در آمیختن هنر وصنعت از خاک سرمشق گرفتیم و آجرژیوار را بوجود آوردیم.

فرسودگی طبیعت را با ذوق همراه کردیم و نماهای خارجی و داخلی ساختمان ها را به آن تزئین کردیم .

وجود المان های زیبا و طبیعی از معماری های صنعتی و مدرن را می توان از ویزگی های برجسته و ناب آجر نسوز نام برد .

بزرگترین شرکت پخش عمده انواع آجر نسوز در ایران
بزرگترین شرکت پخش عمده انواع آجر نسوز در ایران

ترکیب سنگ و آجر

ترکیب سنگ و آجر در کنار یکدیگر که اخیرا توسط معماران و طراحان ساختمان با ذوق و سلیقه ی بسیار لباس و جامه نو بر تن ساختمان های عریان کرده است و اخیرا نیز نماهای رومی را پس زده است و جایگاه خود را بر رخ این پدیده ی نامیمون زده است .

بطوریکه اکثر کشور های همسایه همچون عراق افغانستان،  پاکستان وکشورهای حاشیه خلیج فارس و حتی کشورهای اروپایی را دلربایی کرده و همه را شیفته زینت لباس پر زرق و برق خود نموده است .

شرکت ما بعنوان بزرگترین شرکت پخش عمده انواع آجر نسوز در ایران ما را بر این داشت تا لختی در مورد این پدیده زیبا و میمون توضیحی خدمت عزیزان و خوانندگان مطلب ارائه دهیم و ابتدای شروع آجر نسوز از واحد پرس می باشد که پس از انجام و طی مراحل  دانه بندی و آماده سازی آجر ها با سایز و اندازه های مختلف و با کمک پرس هایی با تنازهای مختلف آماده شده و به واحد پخت ارسال می گردد .

واحد پخت آجر جهت ادامه مراحل خشک شدن و پخت در کوره ها پخت شده و در شرایط و دما های مختلف تا 1270 درجه حرارت می بیند و به قسمت بعدی ارسال می گردد.

در واحد کنترل تمامی مراحل ساخت اجر مورد نقد و بررسی و آزمایش قرار گرفته تا محصولی با کیفیت ساخته شود . در پایان پس از اطمینان از کیفیت محصولات تولیدی – تولیدات در بسته های پلاستیکی به صورت شیرینگ و با کارتن بر روی پالت بسته بندی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *