آجر
خانه / آجر نما / بازار فروش عمده آجر نما شیل در تهران

بازار فروش عمده آجر نما شیل در تهران

ایجاد یک نمای مناسب در ساختمان های امروزی، چه به عنوان نمای بیرونی و چه به عنوان نمای خارجی، تبدیل به یکی از دغدغه های مهم معماران و سازندگان شده که البته از نیاز های روز و تغییر سبک زندگی و سلیقه ها نشات می گیرد. شاید در گذشته نماسازی دارای چندان اهمیتی در ساختمان سازی نبود، اما امروزه جزء لاینفک این کار محسوب می شود. حال اینکه برای ایجاد نما، از ابزار متعددی مدد می جویند که یکی از آن ها آجر نما شیل می باشد. این آجر ها با ظاهر زیبا و البته مقاومت های فیزیکی بالای خود، بهترین گزینه برای این کار به شمار می آیند. لذا با توجه به اهمیت بالای آن ها و کاربرد بسیارشان؛ می توان گفت که بازار فروش عمده آجر نما شیل در تهران و سایر شهرستان ها؛ از رونق بخصوصی برخوردار گشته است.بازار فروش عمده آجر نما شیل در تهران

لیست قیمت انواع آجر نما شیل در بازار تهران

لیست قیمت انواع آجر نما شیل در بازار تهرانآجر نما شیل از رنگی متمایل به قرمز برخوردار بوده که همین موضوع بر زیبایی ظاهری آن افزوده است.
همچنین آجر مورد نظر از مزیت های دیگری به این شرح نیز بهره برده است:

 • مقاومت فیزیکی و شیمیایی بسیار بالایی در این نوع آجر مشاهده می شود.
 • در مقابل هر نوع فشار و ضربه پایداری و استحکام بی نظیری را از خود بروز می دهد.
 • قادر به رفع رطوبت می باشد.
 • همچنین مقاومت حرارتی بسیار خوبی را نیز در خود جای داده است.

با همه این خصوصیات و ویژگی های بسیار خوب موجود در این نوع آجر، می توان گفت که از فروش خوبی در بازار های مختلف از جمله بازار تهران بهره برده است.
اما موضوع دیگری که وجود دارد، لیست قیمت انواع آجر نما شیل است که فاکتور مهمی برای خریداران به شمار می رود.
در این خصوص باید گفت که قیمت آجر نما مورد نظر با توجه به تعداد حفره موجود در این آجر، میزان کیفیت، ابعاد و رنگ آن مشخص می  گردد.

تولید آجر نما شیل با رنگ های مختلف در اصفهان

تولید آجر نما شیل با رنگ های مختلف در اصفهاندر حال حاضر آجر نما شیل تبدیل به یکی از آجر های پر کاربرد برای ایجاد نماهای ساختمانی شده و به راستی که با برخورداری از ظاهر فوق العاده خود؛ نما های فوق العاده شیک و بروزی را در انواع فضا ها به وجود آورده و چشم ها را به خود خیره می سازد.

اما موضوعی که باید به آن پرداخت، این است که تولید کنندگانی که این آجر و سایر محصولات مشابه آن را تولید کرده و اغلبشان در شهرهای بزرگی همچون اصفهان مشغول به فعالیت می باشند؛ این آجر نمای پر مصرف و زیبا را با رنگ های مختلفی عازم بازار های فروش می سازند.
اگر بخواهیم به رنگ های موجود در این آجر مناسب اشاره کنیم، می توان این موارد را نام برد:

 • آجر نما قرمز شیل
 • آجر نما قهوه ای شیل
 • آجر نما گلبهی شیل
 • و …

خرید آجر نمای شاموتی با قیمت مناسب

خرید آجر نمای شاموتی با قیمت مناسبعلاوه بر آجر نما شیل، انواع دیگری از این آجر ها وجود دارند که در ایجاد نمای ساختمانی، حائز اهمیت بسیار زیادی می باشند.
اگر بخواهیم به یکی از بهترین نوع این آجر ها که به عنوان آجر نما نسوز نیز شناخته می شود اشاره کنیم، می توان آجر نما شاموتی را نام برد.
برای آجر نما شاموتی می توان این تعاریف را بیان داشت:

 • نه تنها نمای فوق العاده چشمگیری را در فضاهای درونی و بیرونی ساختمانی ایجاد می کند.
 • بلکه با برخورداری خصوصیت بارز نسوز بودن، استحکام بیشتری را نیز برای محیط های مورد استفاده به ارمغان می آورد.

با همه این اوصاف، اگر تصمیم به خرید آجر نمای مورد نظر گرفته اید، می توانید به سراغ مراکز عرضه کننده معتبر رفته و در آنجا سفارشات خود را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

بهترین فروشگاه و برند آجر نمای شیل در کشور

بهترین فروشگاه و برند آجر نمای شیل در کشوربا توجه به اینکه انواع آجر های نما، حرف اول را در ساخت یک بنا می زنند و جلوه مناسبی را نیز در آن به وجود می آورند؛ در نتیجه در معرض توجه بسیاری از خریداران عمده قرار گرفته اند.
اما برای اینکه بتوان به تمامی نیاز های موجود خریداران، پاسخی مناسب را ارائه داد و نیازهایشان را به نحو مطلوبی تامین نمود، بنابراین فروشگاه های بسیاری در صدد برآمده تا اقدامات لازم را برای پاسخگویی به آن ها انجام دهند.

لذا اگر خریداران به معتبرترین فروشگاه های عرضه کننده انواع آجر نما در کشور مراجعه کنند؛ می توانند هر یک از این آجر ها را با بهترین برند های روز داخلی مورد تهیه قرار داده و بیشترین استفاده را از آن ها به عمل آورند:

 • بهترین آجر نسوز مانند آجر شیل
 • مقاوم ترین آجر نما مانند آجر شاموتی
 • و …
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امید خان محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120944583
آدرس کانال: ajor_zhivar@

مطلب پیشنهادی

آجرنمای طرح انگلیسی

قیمت آجرنمای طرح انگلیسی

چگونه وبه چه طریقی می توان قیمت آجرنمای طرح انگلیسی رابدست آورد؟ آجرنمای طرح انگلیسی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید