آجر
خانه / آجر سنتی / انواع برندها و لیست قیمت آجر سنتی در بازار

انواع برندها و لیست قیمت آجر سنتی در بازار

یک نوع از آجر های مصرفی اجر سنتی است که روش ساخت آن بسیار آسان و راحت است و برای بازسازی بناها مورد استفاده قرار می گیرد. این آجر ها توسط مهندسان در کارخانه ها و برندهای معروف ساخته می شود و برای فروش به شرکت ها و نمایندگی های فروش در بازار ارسال می گردد. لیست قیمت آجر سنتی در بازار را می توان از این برند ها و سایت های اینترنتی به دست آورد.
انواع برندها و لیست قیمت آجر سنتی در بازار

لیست قیمت انواع مدل های آجر سنتی در بازار

لیست قیمت انواع مدل های آجر سنتی در بازارلیست قیمت انواع مدل های آجر سنتی را می توان به روش های مختلف به دست آورد. از جمله:

  • روش اول این است که به فروشگاه های موجود در بازار مراجعه کرده و قیمت این محصولات را به دست آورد.
  • روش دوم این است که از سایت های اینترنتی کمک گرفته و از نرخ روز قیمت آجر مطلع شد.
  • روش سوم اینکه می توان با فروشنده های کارخانه های تولیدی تماس گرفت و قیمت این محصولات را پرسید.

این محصولات بستگی به نوع کارخانه تولیدی و کیفیتشان، با قیمت های متفاوتی در بازار های کشور به فروش می رسند.

برای اینکه بتوان آجر سنتی درجه یک را با قیمت مناسب و ارزان خریداری نمود بهتر است که به صورت عمده این کار را انجام داد.  قیمت عمده این محصولات را می توان از عمده فروشی ها گرفت.

کارخانه های تولیدی برای جلب رضایت بیشتر مشتری همواره به دنبال تولید بهترین محصول با قیمت مناسب و عالی است، آن ها محصولات شان را با نرخ روز برای فروش وارد بازار می کنند.

تولید کنندگان برتر آجر سنتی در کشور

تولید کنندگان برتر آجر سنتی در کشورکارخانه های تولیدکننده آجر سنتی درجه یک در کشور همواره در تلاش هستند تا بتوانند بهترین نوع محصول را تولید کرده و با قیمت بسیار ارزان به فروش برسانند.

در کشور تولیدکنندگان بسیار زیادی وجود دارد که انواع  آجر سنتی را با کیفیت های متفاوت تولید می کنند، هر کدام از این تولید کنندگان توانسته اند محصولی را با کیفیت عالی تولید کنند و نظر مشتری را به خود جلب کرده اند.

این محصول بعد از تولید به بازار های سراسر کشور صادر می شود.

برای اینکه بتوان لیست تولیدکنندگان برتر و معتبر  آجر سنتی را به دست آورد می توان به سایت های اینترنتی مراجعه کرده و اطلاعات لازم را کسب نمود.

در کشور هر کدام از این تولید کنندگان نمایندگی های زیادی در سراسر کشور دارند. نمایندگی آجر سنتی یزد یکی از همین نمایندگی های مربوطه در کشور است

تفاوت قیمت انواع آجر های ساختمانی

تفاوت قیمت انواع آجر های ساختمانیانواع آجر های ساختمان بسته به نوع آجر و کیفیتشان با قیمت های بسیار متفاوتی به فروش می رسد.

یکی از این آجر ها، آجر سنتی است که ما در اینجا به چند نوع از آن ها اشاره می کنیم.

  • آجر خشتی
  • آجر قزاقی
  • آجر ختایی

قیمت آجر خشتی و آجر سنتی کف را به راحتی می توان از سایت های اینترنتی به دست آورد و یا اینکه به فروشگاه های مربوطه مراجعه کرده و اطلاعات لازم را کسب نمود.

این تولید کننده ها قیمت آجر ختایی و قیمت آجر قزاقی را به صورت عمده در سایت های فروش خود قرار می دهند.

پرفروش ترین طرح و برند های آجر سنتی در تهران

پرفروش ترین طرح و برند های آجر سنتی در تهراندر داخل کشور کارخانه های بسیار زیادی وجود دارد که موفق به تولید آجر های سنتی با کیفیت، در ابعاد و طرح های مختلف  و برند های گوناگون شده اند.

این کارخانه ها برای فروش محصولاتشان آن ها را به فروشگاه های معتبر موجود در بازار های تهران ارسال می کنند تا راحت تر در اختیار مشتری قرار بگیرد.

برای خرید آجر سنتی با قیمت مناسب در تهران می توان به روش های مختلفی عمل کرد. از جمله؛

  • روش اول اینکه می توان به صورت حضوری به این مراکز فروش در بازار های تهران مراجعه کرده و بعد از انتخاب محصول مورد نظر و سپس پرداخت مبلغ آن را تحویل گرفت.
  • روش دوم اینکه می توان به فروشگاه های اینترنتی مراجعه کرده و با خرید این محصول آن را سفارش داده و بعد از سفارش دادن حجم محصول، با پرداخت مبلغ از طریق درگاه بانک، آن را درب منزل تحویل گرفت.
  • روش سوم اینکه با فروشنده های این نمایندگی ها در بازار تماس گرفته و بعد از سفارش و پرداخت مبلغ، آن را درب منزل تحویل گرفت. 

در تهران شرکت های زیادی وجود دارد که آجر های سنتی با برندهای متفاوت و زیبا را به فروش می رسانند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امید خان محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120944583
آدرس کانال: ajor_zhivar@

مطلب پیشنهادی

قیمت آجر سنتی درجه یک در بازار اصفهان

فروش آجر سنتی شاموتی ارزان، در مقایسه با آجرهای سنتی که در نما ساختمان استفاده می شوند نسبت به سال های گذشته بیشتر شده است. از مشخصات آجرهای سنتی شاموتی می توان

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید